Rüyada başkasının evini almak

Rüyada başkasının evini almak kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, destek istediği kişilerden destek alamayacağına, bugüne kadar gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, işindeki kısmetin ve şansın eskisi gibi yaver gitmeyeceğine, işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına, eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına, bir daha ölene kadar bırakmayacağına, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine delalet eder.

Rüyada başkasının evini almak gördüyseniz:

  • Duygusal açıdan biraz yalnız, biraz gerilimlisiniz.

Rüyada başkasının evini silmek aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına, para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına ve gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine yorulur.

Rüyada başkasının evini kilitlemek işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine delalet eder.

Rüyada başkasının evini almak öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, uzun ömürlü bir kişi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının evini beğenmek istemeden de olsa ailesi ve çok sevdiği arkadaşları ile arasının açılacağına, sorunlarının biteceğine ve sıkıntılarının bu sayede sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının evini yıkmak çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine, büyük başarılar kazanacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine işaret eder.

Rüyada başkasının evini görmek elde bulunan mal mülkün bir kısmını beraberinde götürecek bir işe girileceğine, dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına rivayet eder.

Rüyada evini başkasının temizlemesi herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına bu sayede hem itibar hem de kazanç elde edeceğine, işlerin yolunda gideceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına yorulur.

Rüyada bir başkasının evini süpürmek parasal olarak çok büyük destek vereceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.