Rüyada başkasının beyaz etek giydiğini görmek

Rüyada başkasının beyaz etek giydiğini görmek binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, önündeki engelleri aşamayacağına, adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, kendisinin sonuçtan mutlu olacağına, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, koyu sohbetler edeceğine işaret eder.

Rüyada başkasının beyaz etek giydiğini gördüyseniz:

  • Ortak kullanılan kaynaklar, eşyalar veya sahip olunan şeylerle ilgili konularda tecrübelerinizden faydalanabilirsiniz.

Rüyada başkasının beyaz etek giydiğini görmek aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının siyah etek giydiğini görmek insanlar tarafından tanınacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının mini etek giydiğini görmek karın artacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada başkasının yeşil etek giydiğini görmek neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının kısa etek giydiğini görmek önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının da artacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin beyaz etek giydiğini görmek uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına ve hastalıkların kişiyi yataklara düşürecek kadar ağır bir şekilde seyredeceğine, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına işaret eder.

Rüyada başkasının etek giydiğini görmek uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine, ortak edineceğine işaret eder.

Rüyada birinin uzun beyaz etek giydiğini görmek yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.