Rüyada başkasının ağır hasta olduğunu görmek

Rüyada başkasının ağır hasta olduğunu görmek tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, bu sayede büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, büyük maddi ve manevi kayıplara uğranacağına, allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, büyük bir üzüntü ve endişe yaşayacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, başarılı olundukça özgüvenin artacağına alamet eder.

Rüyada başkasının ağır hasta olduğunu gördüyseniz:

  • Hala kafanızı kurcalayan birşeyler varsa onları eşiniz, sevgiliniz ya da yakın dostlarınızla tartışmalısınız.

Rüyada başkasının ağır hasta olduğunu görmek başarılı bir kariyere sahip olacağına, kendisinden beklenmeyen üstün bir performans göstererek sevdiklerini ve ailesini gururlandıracağına tabir olunur.

Rüyada ağır hasta olduğunu görmek yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine, mal mülk kazanacağına tabir olunur.

Rüyada eşinin ağır hasta olduğunu görmek endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine işarettir.

Rüyada çocuğunun ağır hasta olduğunu görmek kazancın her daim artacağına, yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına delalet eder.

Rüyada çok ağır hasta olduğunu görmek kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına, dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kocasının ağır hasta olduğunu görmek ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına, zorluğa düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada annenin ağır hasta olduğunu görmek genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına inanılır.

Rüyada babanın ağır hasta olduğunu görmek kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına, bir sebeple büyük fırsatların elden kaçacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments