Rüyada başkasını üzerinde gelinlik görmek

Rüyada başkasını üzerinde gelinlik görmek deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kurtaracağına, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, tüm planların zamanında neticeleneceğine, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına ve kendisini daha iyi hissedeceğine, başarılı işler sayesinde rüya sahibinin her zaman daha çok ve daha az zahmet çekerek kazanacağına, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasını üzerinde gelinlik gördüyseniz:

  • Sizi kontrol altında tutmak isteyen veya kıskanan kişilerin eleştiri ya da şikayetlerine maruz kalabilirsiniz.

Rüyada başkasını üzerinde gelinlik görmek iyileşeceğine, kısmet alacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine tabir olunur.

Rüyada başkasını at üzerinde görmek çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, bu ilişkinin devamında çok büyük bir karar alınacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasını gelinlik görmek aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, sağlığının ve moralinin bozulacağına, işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkasını üstünde gelinlik görmek işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine, böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, bu sayede son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine delalettir.

Rüyada bir başkasını gelinlik giymiş görmek kötü haberler alacağına, hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada üzerinde gelinlik sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz gelinlik üzerinde kan görmek zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine inanılır.

Rüyada mankenin üzerinde gelinlik görmek yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments