Rüyada başka birinin üzerinde kan görmek

Rüyada başka birinin üzerinde kan görmek bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına, kendisinin de eline geçecek bu eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine, başarısızlığa düşeceğine, süzüleceğine, ağlayacağına, hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun bu sayede çözüme kavuşacağına, suç işleyeceğine, ticaret sektörüne atılacağına rivayet eder.

Rüyada başka birinin üzerinde kan gördüyseniz:

  • Alacak verecek meseleleri, yapılacak ödemeler, çıkması beklenen krediler, burslar, alınacak primler v.b konularında engellenmiş hissedebilirsiniz.

Rüyada başka birinin üzerinde kan görmek sağlığın günden güne iyiye gideceğine, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına işaret eder.

Rüyada başka birinin üzerinde örümcek görmek aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine inanılır.

Rüyada başka birinin üzerinde altın görmek yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, bu sayede sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine ve gelirinin sabit olacağına delalet eder.

Rüyada başka birinin üzerinde gelinlik görmek şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına, kadim dostlar edineceğine delalet etmektedir.

Rüyada başka birinin başka birini öldürdüğünü görmek hiç beklenmedik şeyler yapacağına ve toplumda tabir yerindeyse baştan ayağa düşeceğine, hayat içinde çok rahat edeceğine, dilediği gibi yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin üzerinde kar görmek aile hayatında kırgınlık yaşanacağına, güllük gülistanlık olacağına, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine delalettir.

Rüyada birinin üzerinde bit görmek bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, rüya sahibinin de şölen tadında günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada birinin üzerinde kusmuk görmek geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına, işlerinin bozulacağına, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, dualarından hayır görmeyeceğine işaret etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.