Rüyada başka birinin kına yaktığını görmek

Rüyada başka birinin kına yaktığını görmek hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine, bunun da hayatının lüks, zenginlik, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, iyi evlilikler yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına, alacaklarını tahsil edeceğine, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada başka birinin kına yaktığını gördüyseniz:

  • Fazla bilindik olmayan yolların denenmesinin ya da göz önünde olmamanın hayatın normal akışı üzerinde çok fazla etkisi olmayacağı gerçeği ortaya çıkabilir.

Rüyada başka birinin kına yaktığını görmek başka başka sebeplerden ötürü uzunca bir süre toparlanılamayacağına, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine yorulur.

Rüyada başka birinin saçına kına yaktığını görmek geniş ve bol rızık elde edeceğine, birçok işin birlikte yapılacağına rivayet eder.

Rüyada başka birinin eline kına yaktığını görmek işlerin çok kötü bir hale geleceğine, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine alamet eder.

Rüyada birinin eline kına yaktığını görmek farklı sosyal ortamlara gireceğine, yaptıkları işle ilgili bir yarışmaya katılacaklarına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin bana kına yaktığını görmek çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin kına yaktığını görmek iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, ferahlayacağına, iyileşeceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasına kına yaktığını görmek ilerleyeceğine ve rahat geçim sağlayacağına, bazı başka desteklere kavuşacağına yorulur.

Rüyada saçına kına yaktıgını görmek beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, aile hayatının kötüye gideceğine, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine, bir sağlık sorunu yaşanacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments