Rüyada başka birini tuvalette görmek

Rüyada başka birini tuvalette görmek resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına, kötü yollara gireceğine, yaraların merheminin bulunulacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine ve hastalıkların son bulacağına, hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına, onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına rivayet eder.

Rüyada başka birini tuvalette gördüyseniz:

  • Karşınıza çok fazla etkileneceğiniz bir kişi çıkabilir.

Rüyada başka birini tuvalette görmek sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada başka birinin başka birini öldürdüğünü görmek hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına, atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına işaret eder.

Rüyada birini tuvalette dövmek güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine, büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada tuvalette birini görmek insanlarla arasındaki uyumun, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına, çok zor dönemlerden geçeceğine, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına rivayet eder.

Rüyada tuvalette uyuyan birini görmek işlerinin her zaman büyüyeceğine, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanıdığın birini tuvalette görmek kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına, ortak işlere gireceğine fakat bu insanların kendisini yarı yolda bırakacağına yorulur.

Rüyada ölen birini tuvalette görmek bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, keyfinin ve sağlığının da yerine geleceğine işarettir.

Rüyada başka birinin tuvalette namaz kıldığını görmek kendisi için mal mülk alacağına, sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.