Rüyada başka bi erkeğin öptüğünü görmek

Rüyada başka bi erkeğin öptüğünü görmek hayatı boyunca türlü aksilikler ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına, deneyimli biri ile ortaklık kuracağına, çalışma hayatında büyük zararlara maruz kalınacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine, yaşam şartlarının düzeleceğine, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına ve uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine, iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada başka bi erkeğin öptüğünü gördüyseniz:

  • Kendinizi bir an da çözümsüz veya gergin ortamların içerisinde bulabilirsiniz.

Rüyada başka bi erkeğin öptüğünü görmek isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına, ana baba duası alınacağına işarettir.

Rüyada başka bir erkeğin boynundan öptüğünü görmek deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada başka birinin öptüğünü görmek eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine ve rahat ettirecek adımlar atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanımadığın bir erkeğin öptüğünü görmek onlara karşı zafer kazanacağına, ileri gideceğine, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına delalet eder.

Rüyada yabancı bir erkeğin öptüğünü görmek iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına alamet eder.

Rüyada bir erkeğin ayağını öptüğünü görmek umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına rivayet eder.

Rüyada erkeğin erkeği öptüğünü görmek kendisinden yardım isteyen tüm insanlara yardımcı olup çok büyük destek verdiğine ve insanların kendisine çok büyük sevgi ve saygı besleyeceğine, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin öptüğünü görmek tecrübe kazandıracağına, verilen sözlerin tutulacağına delalettir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.