Rüyada başının üstünde güvercin görmek

Rüyada başının üstünde güvercin görmek atılan adımların zarar vereceğine, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, çok mutlu olacağı günler geçireceğine, güzel huylarını terk edeceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine yorulur.

Rüyada başının üstünde güvercin gördüyseniz:

  • Uzun süredir görmediğiniz birisinden bir haber alabilirsiniz.

Rüyada başının üstünde güvercin görmek sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına işarettir.

Rüyada başının üstünde arı görmek işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada başının üstünde kedi görmek sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada başının üstünde kurt görmek aileyi kötüleyeceklerine, aile bireyleri hakkında dedikodular çıkaracaklarına,  zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, yapılan işten yarar yerine zarar görüleceğine delalettir.

Rüyada başının üstünde böcek görmek yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, müjdeli haberler alacağına, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada başının üstünde yılan görmek aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başının üstünde ateş görmek büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına yorulur.

Rüyada başının üstünde bulut görmek ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşmaya ve sevdikleri ile beraber olan rüya sahibinin huzurlu olacağına, manevi mutluluğu tadacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.