Rüyada başının ortasının kel olduğunu görmek

Rüyada başının ortasının kel olduğunu görmek kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına, bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, bu ilişkiler sayesinde çok doğru bir kişi ile tanışılacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine, dolandırılacağına, mutlu olmanın yollarını bulacağına, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine, kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada başının ortasının kel olduğunu gördüyseniz:

  • Yaratıcı kişileri kendinize çekiyorsunuz.

Rüyada başının ortasının kel olduğunu görmek yönetici makamına oturacağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kafasının ortasının kel olduğunu görmek geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada başının kapalı olduğunu görmek güzel günlerin yaşanacağına, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşının başının belada olduğunu görmek zor durumlara düşeceğine, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına alamet etmektedir.

Rüyada kardeşinin başının belada olduğunu görmek mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, itibarın ve makamın yükseleceğine inanılır.

Rüyada başının tepesinin kel olduğunu görmek kazalara ve kötülüklere yakın olacağına, daha rahat bir hayata kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada başının delik olduğunu görmek rahat bir yaşama kavuşulacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine delalettir.

Rüyada başının yara olduğunu görmek rüya sahibinin muradına ereceğine, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments