Rüyada başını yıkama

Rüyada başını yıkama sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına, onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, ikinci bir şans vereceğine, yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başını yıkama gördüyseniz:

  • Bol bol sosyalleşmekte fayda var.

Rüyada başını sarmak günahkar olacağı işlere gireceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına tabir olunur.

Rüyada başını yıkama maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, büyük üzüntüler yaşanacak olan önümüzdeki günlerde herkesin şaşıracağı bir haber alacağına delalettir.

Rüyada yılanın başını akrabalar ile bağların daha da kuvvetleneceğine, çok sevineceği olaylar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada başını sabunlamak rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına rivayet eder.

Rüyada başını örtmek ona kavuşacağına, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada başını çarpmak yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, kişinin mevcut işinde ortağı varsa ayrılacaklarına ve maddi anlamda çöküş yaşamakla beraber stresli günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuşun başını okşamak mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine rivayet eder.

Rüyada atın başını görmek ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments