Rüyada başı kesilmek

Rüyada başı kesilmek doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine ve daha da hırslanacağına, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, atılan adımların boşa çıkacağına tabir olunur.

Rüyada başı kesilmek gördüyseniz:

  • Sizi olmadık tartışmaların içerisine giren kişilerle aynı vagona binmeniz sıkıntı yaratabilir.

Rüyada başı kapalı birini başı açık görmek kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başı kesilmek maddi gücünü kaybedeceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine alamet eder.

Rüyada aslan başı işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, hızlanacağına inanılır.

Rüyada koyun başı aile içinde geçim sıkıntısı çekilmeyeceği gibi, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan rüya sahibinin her zaman rızkının bol olacağına, çok hızlı bir şekilde çözüm beklerken bazı aksamalardan ötürü endişeye kapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada başı açılmak çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine işarettir.

Rüyada at başı okşamak hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, sorunların bu sayede ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada başı öne eğmek çok yıpranacağına, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine delalet eder.

Rüyada köşe başı karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments