Rüyada başı açılmak

Rüyada başı açılmak sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına, geçim sıkıntısı yaşayacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına, sürekli dalgınlık veya unutkanlık gibi durumlar yaşanması yüzünden ikaz alacağına, yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına ve kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada başı açılmak gördüyseniz:

  • Duygularınızı işin dışında tutmalısınız.

Rüyada başı kapalı birini başı açık görmek eve kapanacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada aslan başı dünyasının bir anda değişeceğine ve çok farklı bir kişi olacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına delalet eder.

Rüyada başı açılmak aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, kapanan kapıların açılacağına işaret eder.

Rüyada başı kesilmek yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine, çok hatalı çalışmalara gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada köşe başı yoluna çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine işarettir.

Rüyada başı öne eğmek hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine alamet eder.

Rüyada at başı okşamak kısmetlerinin bol olacağına, atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına alamet eder.

Rüyada koyun başı dertlerin biteceğine, sorunların aşılacağına, tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments