Rüyada başbakanın evimize geldiğini görmek

Rüyada başbakanın evimize geldiğini görmek bir sebeple rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına, canının derdine düşeceğine, daha çok iş yapacağına, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına, kariyerinin yükseleceğine ve hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanacağına, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, inancından ödün vereceğine, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine ve huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada başbakanın evimize geldiğini gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin durumunuzu anlamasını bekleyerek ya da durumunuzu anlatabilmek için vakit kaybediyor olabilirsiniz.

Rüyada başbakanın evimize geldiğini görmek birçok iş fırsatı yakalanacağına, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine alamet eder.

Rüyada evimize misafir geldiğini görmek aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına, rızıksız kalacağına, borç batağına düşeceğine delalet eder.

Rüyada peygamber efendimizin evimize geldiğini görmek alın teri dökülmesine ve birçok sıkıntı çekilmesine rağmen hak edilen ücretin alınamayacağına, özellikle para konusunda şansının açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başbakanın evine geldiğini görmek isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, artık kötü günler yaşamayacağına, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, bu sayede de elinin bollaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada başbakanın eve geldiğini görmek etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağı, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine delalettir.

Rüyada başbakanın geldiğini görmek verilen emeğin boşa gideceğine, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine rivayet eder.

Rüyada sevgilinin evimize gelmesi çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine, şifa edineceğine işarettir.

Rüyada cumhurbaşkanın evimize gelmesi işlerinde verimsiz hale geleceğine, sorunlarının çözüleceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments