Rüyada bardak bardak soğuk su içmek

Rüyada bardak bardak soğuk su içmek aile içinde bir süre ağız tadının olmayacağına, işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine, rüya sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, insanlardan takdir toplayacağına inanılır.

Rüyada bardak bardak soğuk su içmek gördüyseniz:

  • Tuhaf bir durumda kalabilirsiniz.

Rüyada bardak bardak soğuk su içmek uzun ve hayırlı bir ömre, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına alamet eder.

Rüyada bir bardak soğuk su içmek asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bardak bardak su içmek ama doymamak tartışmalı durumlara düşüleceğine, işyerine yüklü miktarda para sokacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada bardak bardak su içtiğini görmek rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, işinde başarılı olacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada bardak bardak su doldurmak sıkıntılarına ortak olacağına, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına rivayet eder.

Rüyada bardak bardak su görmek zor zamanlar geçirileceğine, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada bardak bardak süt görmek büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, bundan sonraki hayatında daha akıllı ve programlı bir şekilde yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bardak bardak çay görmek yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments