Rüyada bamya yapmak

Rüyada bamya yapmak uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına, herkesin istediği şeye kavuşacağına, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine, hayallerini gerçekleştireceğine, amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, kendisi paralayacağına, mutlu bir beraberlik yaşayacağına, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, bu sayede işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine işarettir.

Rüyada bamya yapmak gördüyseniz:

  • Belli anlaşmaların ya da üzerinde uzlaşılmış konuların üzerinden geçmekte, şartları revize etmekte fayda var.

Rüyada görülen bamya çeşitli yatırımlarda bulunarak mal ve mülk sahibi olacağına, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bamya çorbası ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapılacağına, huzurunun kaçacağına rivayet eder.

Rüyada çiğ bamya yemek evliliklerin bitme noktasına geleceğine, yeni yollara girileceğine inanılır.

Rüyada bamya ipe dizmek hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, işlerinde yaşanan sorunların biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada iri bamya görmek iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yaş bamya görmek yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine işaret etmektedir.

Rüyada bamya yapmak rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bamya toplamak çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sürekli, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, çevrenizden takdir görmeye tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments