Rüyada balkondan top atmak

Rüyada balkondan top atmak sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine, tabiri caizse can bulacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına, çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada balkondan top atmak gördüyseniz:

  • Pahalı hediyeler almak veya başkalarını etkilemek için para harcamak eğilimi size bedel ödetebilir.

Rüyada balkondan bir şey düşürmek özellikle ailesi, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine delalettir.

Rüyada balkondan inmek ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine ve daha fazla maddi olanak sahibi olacağına, yeni denemelerde bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada balkondan kaçmak de hayatı boyunca işsiz kalmayacağına, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, hep daha ileriye gitmek ve en iyisi olmak için ettiği duaların, dileklerin kabul olacağına işarettir.

Rüyada balkondan su dökmek kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, arabalara ve topraklara sahip olacağına alamet eder.

Rüyada balkondan düşürülmek işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine, çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına alamet eder.

Rüyada balkondan top atmak aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına, girdiği projelerden zararla çıkacağına ve eğer kendisini işine vermezse yakın bir zaman içinde iflasın eşiğine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada balkondan bakmak maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine tabir olunur.

Rüyada balkondan düşmek el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, ev sahibi olunacağına, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments