Rüyada balık yiyip kusmak

Rüyada balık yiyip kusmak aksi takdirde çaresiz kalacağına, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, zarar etme riskini en aza indireceğine, evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına, hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, iş hayatında zarar edileceğine, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Rüyada balık yiyip kusmak gördüyseniz:

  • Aile ilişkilerinizin düzene girdiğini görmek sizi rahatlatabilir.

Rüyada balık yiyip kusmak bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ortaklı işlere girileceğine, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine delalettir.

Rüyada yemek yiyip yiyip doymamak asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, rahatlayacağına ve hafifleyeceğine tabir olunur.

Rüyada balık yiyip tükürmek işlerini boşvereceğine, hayatının kötüleşmeye başlayacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yiyip yiyip doymamak insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine, sıkıntıya düşeceğine işarettir.

Rüyada balık yiyip zehirlenmek zorlukların çözüme kavuşacağına, işinin ehli olacağına işarettir.

Rüyada çiğ balık yiyip kusmak bereketin ve verimin çoğalacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yiyip doymamak işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada çok yiyip kusmak onları gücendireceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments