Rüyada bakkaldan sakız çalmak

Rüyada bakkaldan sakız çalmak aile hayatındaki muhabbetin artacağına,  hastalıkların iyileşeceğine, kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, uzun sohbetler edeceğine, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, hayır vereceğine, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada bakkaldan sakız çalmak gördüyseniz:

  • Ev kiralama, kiracı ya da ev arkadaşı bulma, ev alım satımı, dekorasyonu ya da tadilatı türünde gelişmelerle veya ailenizi ilgilendiren konularla uğraşabilirsiniz.

Rüyada bakkaldan sakız çalmak sıkıntıların aile bireylerinden alınacak yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu sayede atlatacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bakkaldan sakız aldığını görmek elinin darlığa düşeceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bakkaldan sakız almak karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına, istediği yola çıkacağına tabir olunur.

Rüyada bakkaldan kek almak beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada bakkaldan cay almak kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına işarettir.

Rüyada bakkaldan eşya almak dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına yorulur.

Rüyada bakkaldan domates almak maddi ve manevi sorunlarının biteceğine, İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada bakkaldan meyve almak daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments