Rüyada bahçeyi yıkamak

Rüyada bahçeyi yıkamak amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, getirisi çok olan işler yapacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına, bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine ve üzüntü duyacağına, insanlara olan güvenin artacağına delalettir.

Rüyada bahçeyi yıkamak gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınız ya da meslektaşınız tarafından sunulan yaratıcı girişimlerin içinde yer almak isteyebilirsiniz.

Rüyada bahçeyi yıkamak yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına, ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına yorulur.

Rüyada bahçeyi sürmek ruhuna hayrat yapılacağına, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, rızkının genişleyeceğine, bankadaki hesabının kabaracağına işaret etmektedir.

Rüyada bahçeyi çapalamak böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, her daim temkinli olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurumuş bahçeyi sulamak aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, gereksiz bir harcama yapılacağına, bu harcama yüzünden aksayan bir ödemeden ötürü bir ahbapla ters düşüleceğine yorulur.

Rüyada bahçeyi hortumla sulamak rızkının da çoğalacağına, karlı çıkacağına inanılır.

Rüyada bahçeyi süpürdüğünü görmek yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine yorulur.

Rüyada bahçeyi temizlemek ne demek kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine delalet etmektedir.

Rüyada bahçeyi otlardan temizlemek herkesin istediği şeye kavuşacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments