Rüyada bacaklarının ağrıdığını görmek

Rüyada bacaklarının ağrıdığını görmek bir hatadan yahut günahtan pişman olmaya, çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine, güzel, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, ele geçen parayla kendine ticarethane açacağına, ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına, kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada bacaklarının ağrıdığını gördüyseniz:

  • Kazananı olmayacak tartışmalara girmenin kimseye bir faydası olmayacağı için uzak durmakta fayda var.

Rüyada bacaklarının ağrıdığını görmek maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine işaret eder.

Rüyada bacaklarının kanaması kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine işaret eder.

Rüyada bacaklarının görmek sıkıntılardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine inanılır.

Rüyada kedinin bacaklarının kırılması gözyaşı döküleceğine, dertlerin yükünden kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada bacaklarının yaralandığını görmek rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına inanılır.

Rüyada bacaklarının kabardığını görmek yasaklı ve günahlı işler yapacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine, maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin bacaklarının kesilmesi helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para, az da olsa bir kazanç elde edeceğine ancak işin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına işaret eder.

Rüyada bacaklarının morardığını görmek gözyaşı dökeceğine, mutsuz olacağına, kısmetinin ve talihinin açılacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments