Rüyada bacaklarını kaybetmek

Rüyada bacaklarını kaybetmek kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, kusurların ve günahların telafi edileceğine, ağız tadına, neşeye, huzura ve sıhhate kavuşacağına, daha fazla rızık elde edileceğine, atılıma geçeceğine, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine, bir sebeple çok kötü olaylar yaşayacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına delalet etmektedir.

Rüyada bacaklarını kaybetmek gördüyseniz:

  • Genel bir isteksizliğiniz olabilir.

Rüyada bacaklarını temizlemek başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına delalet eder.

Rüyada bacaklarını aldırmak hayırlı bir sürece girileceğine, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada bacaklarını kaybetmek maddi konularda kayıplar olacağına ve bu yüzden de daha stresli bir duruma düşüleceğine, yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceğine yorulur.

Rüyada bacaklarını yıkadığını görmek çok daha güçlü biri haline geleceğine, beklentilerine ulaşacağına, çok para kazanacağına işarettir.

Rüyada bacaklarını çirkin görmek sorunların yakında çözüme kavuşacağına, haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine inanılır.

Rüyada bacaklarını açık görmek yeni projeler için kaynak elde edeceğine, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına tabir olunur.

Rüyada bir kadının bacaklarını görmek kişinin kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilerin galip çıkacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine işaret eder.

Rüyada bacaklarını kalın görmek sorunların biteceğine, üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, kafasının sakinleşeceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments