Rüyada bacağına cam batması

Rüyada bacağına cam batması geçecek güzel bir ömre, kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, bunun da arkasından başka zorlukları getireceğine, yorumlanırken, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine ve zor bir kişinin yanında işe başlanacağına, hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada bacağına cam batması gördüyseniz:

  • Kendinizi eleştiriyorsunuz, hatalarınızın nelerden kaynaklandığını anlamaya çalışıyorsunuz.

Rüyada bacağına sarılmak kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada bacağına dokunulması akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada bacağına cam batması kararlarını alırken kimseye danışmadan hareket edeceğine, fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine delalet eder.

Rüyada bir erkeğin bacağına dokunması iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına alamet etmektedir.

Rüyada bacağına kedi sarılması sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, yaşam standartlarını yükselteceğine ve maddi imkânlarını arttıracağına delalet eder.

Rüyada sevgilinin bacağına sarılmak çok sağlıklı ve zinde bir insan olarak çok uzun bir ömür yaşayacağına, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine işaret eder.

Rüyada bacağına bıçak saplanması zevki sefa içinde yaşayacağına, yeni bir ev alınacağına yorulur.

Rüyada bacağına tekme atılması kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments