Rüyada babayı dilsiz görmek

Rüyada babayı dilsiz görmek korkularından kurtulacağına, hayata karşı cesaretleneceğine, yeni bir sayfa açacağına, kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine, donanımlı kılacağına ve özellikle de eğitim aldığı alanda uzman kişi haline geleceğine, büyük kazançlar sağlanılacağına, kötü günleri arkasında bırakacağına, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine alamet eder.

Rüyada babayı dilsiz gördüyseniz:

  • Belirsizliklerin planlarınızı bozmasına izin vermemelisiniz.

Rüyada babayı dilsiz görmek rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, özel hayatında mutlu olacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine tabir olunur.

Rüyada dilsiz olmak çok rahat edeceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, bu sıçrama sayesinde iş kapılarının kendisine tamamen açılacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine işaret eder.

Rüyada kör ve dilsiz görmek aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, allah’ın lütuflarını bulacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada dilsiz birinin konuşması mutsuz ve hasta olacağına, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına işaret eder.

Rüyada dilsiz adam görmek hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, sadece kendisini değil ailesini ve tüm çevresini de kurtarıp herkese hayırlar yapan ve takdir gören bir kimse olacağına işaret etmektedir.

Rüyada dilsiz kadın görmek böyle üzücü ve kötü durumlara düştüğü için kendisine çok kızacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, bu başarılar sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi alınacağına ve çok iyi ve hayırlı kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada başkasının dilsiz olduğunu görmek ardından iş hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atacağına, kişiyi yanlış bilgilendirecek olması yüzünden durup dururken pek çok düşman sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada sağır dilsiz biriyle konuşmak içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, o arkadaşından büyük yardımlar alacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments