Rüyada babasının kolunun kesildiğini görmek

Rüyada babasının kolunun kesildiğini görmek borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, borçların yakın zaman içinde biteceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, alışveriş yapacağına ve eğleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada babasının kolunun kesildiğini gördüyseniz:

  • Resmi veya kurumsal sektörle ilgili konularda gözle görülür gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada babasının kolunun kesildiğini görmek algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına delalet etmektedir.

Rüyada babasının kolunun olmadığını görmek kazancından başkalarına da vereceğine, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada iki kolunun kesildiğini görmek hayatın yoluna gireceğine, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, hayallere kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kolunun bıçakla kesildiğini görmek kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine delalet eder.

Rüyada jiletle kolunun kesildiğini görmek kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine ve haneye bolluk ve bereket dolacağına alamet eder.

Rüyada bir yakınının kolunun kesildiğini görmek bir daha ölene kadar bırakmayacağına, çok büyük bir sorun olmadığı için seven kişileri üzmemek gerektiğine ve beslenmeye dikkat edilmesi sayesinde rahatsızlığın nüksetmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ablamın kolunun kesildiğini görmek kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine ancak bu kişilerin oyunlarına gelmeyerek onlara çok büyük bir hayalkırıklığı yaşatacağına, rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına yorulur.

Rüyada bir başkasının kolunun kesildiğini görmek sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.