Rüyada babanın seni boğması

Rüyada babanın seni boğması bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına, büyük üzüntüler olacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine, hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, evine ve evliliğine karanlık bulutlar çökeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada babanın seni boğması gördüyseniz:

  • Çıkabilecek tatsızlıkları önlemek için önyargılı tutumlarınızdan vazgeçmelisiniz.

Rüyada babanın seni azarlaması iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada babanın seni istememesi yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, rüya sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, sorunlarından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada babanın seni boğması sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada babanın seni evden kovması hayallerine ulaşacağına, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına yorulur.

Rüyada babanın seni silahla vurması aile bireyleri arasında sürtüşmeler olacağına, güzelleşeceğine, iyileşeceğine, kısmet alacağına inanılır.

Rüyada babanın seni öldürdüğünü görmek üzerinde devamlı bir sıkıntının hasıl olacağına, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine, sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına yorulur.

Rüyada babanın seni zorla evlendirmesi iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkın   tı yaratacak durumlara düşeceğine, buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, bu yüzden borcun gittikçe artacağına delalettir.

Rüyada babanın seni öldürmeye çalışması hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.