Rüyada babanın içtiğini görmek

Rüyada babanın içtiğini görmek kötü gidişe dur denileceğine, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, o işten ekmek yiyeceğine ve yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına, sorunlarının her geçen gün daha da artacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, ayrılık yaşanacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine, aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine, kazancın her daim artacağına, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına yorulur.

Rüyada babanın içtiğini gördüyseniz:

  • Ailenize karşı daha ilgili olmalısınız.

Rüyada babanın içtiğini görmek rüya sahibinin çok zor ve kötü günler geçireceğine, şans konusunda sıkıntı çekmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada babanın sigara içtiğini yakalaması yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine alamet eder.

Rüyada anne babanın sigara içtiğini öğrenmesi işlerin toparlanacağına, kendisini çok mutsuz, yorgun ve hasta hissedeceğine alamet eder.

Rüyada anne babanın içki içtiğini görmek açların doyacağına, yapılan hataların büyük belalar getireceğine işaret eder.

Rüyada babanın çay içtiğini görmek yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, bu yardımın gelmesine rağmen çok büyük bir darboğaza girileceğine ve çözüm yolları aranacağına yorulur.

Rüyada ölmüş babanın su içtiğini görmek uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, kurtuluşa kavuşacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada babanın su içtiğini görmek kafasındaki sorunları çözeceğine, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına işarettir.

Rüyada sigara içtiğini babanın öğrenmesi borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, huzur içinde yaşayacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments