Rüyada babamın bana silah sıkması

Rüyada babamın bana silah sıkması deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, rüya sahibinin moralini, gücünü ve itibarını geri kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, zevki sefa içinde yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, istenen ve beklenen haberlerin gelmeyeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, umutlarını yitireceğine, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine işaret eder.

Rüyada babamın bana silah sıkması gördüyseniz:

  • Son döenemlerde yaptığınız çalışmalarla ilgili destek arıyorsanız hamlenizi yapın.

Rüyada babamın bana silah sıkması gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına işarettir.

Rüyada babamın bana silah vermesi ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine, kazancın katbekat artacağına yorulmaktadır.

Rüyada babamın bana gülmesi arsız, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada babamın bana sarılması keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine, istediği gibi alışverişe gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada babamın bana vurması donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına inanılır.

Rüyada babamın bana taş atması sorunların bu sayede aşılacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, karşılıksız bırakmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada babamın bana kızması ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, evlendikten sonra çok mutlu olunacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada babamın bana iş bulması kötüyse düzeleceğine, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına ve hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments