Rüyada babam kizdi

Rüyada babam kizdi dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, verimliliğinin de artacağına, çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, tutumlu bir yaşam süreceğine, hayal kırıklığına düşeceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına, artık kötü günler yaşamayacağına ve kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada babam kizdi gördüyseniz:

  • Özel hayatınızda biraz daha dikkatli olun.

Rüyada babam kanser bir süre daha sahip olduğu işle idare etmek durumunda kalacağına, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada babam kizdi yapılan çalışmaların heba olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine alamet eder.

Rüyada babam ev aldı destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, kulluk derecesinin artmasına inanılır.

Rüyada babam ile tartışmak çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine, kişinin aile içinde çok küçük şeylerden çıkan tartışmalar nedeni ile sıkıntılar yaşayacağına işarettir.

Rüyada babam evleniyordu değerli gayrimenkullere sahip olunacağına, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada babam düştü mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada babam kayboldu hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, rahat bir hayata adım atılacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada babam araba sürüyordu şanslı günlerin kapıda olduğuna, düzeninin yıkılmayacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.