Rüyada babam kanser

Rüyada babam kanser kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, sürpriz olayların meydana geleceğine tabir edilir ve rüya sahibinin derdinin, kederinin dağılacağına, çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine ve muradını alacağına, işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, ticaret sektörüne atılacağına, sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada babam kanser gördüyseniz:

  • Çevrenizde aranır olmanıza rağmen yabancılaşma eğilimi gösterebilirsiniz.

Rüyada babam kizdi ister istemez zor bir duruma düşüleceğine, böylece yüzünün güleceğine, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına işaret etmektedir.

Rüyada babam evleniyordu kişinin elindeki imkanları sevdiklerini mutlu etmek için kullanacağına, maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada babam ev aldı yapılan işte geriye düşüleceğine, prestij kaybı yaşanacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına işaret eder.

Rüyada babam ile tartışmak rüyayı gören kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına delalettir.

Rüyada babam kayboldu zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına rivayet eder.

Rüyada babam düştü kazağı giyecekken vazgeçmek ise veraset ile ilgili bir mal konusunda anlaşmazlık yaşanacağına, alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada babam kanser borçların kısa sürede kapanacağına, zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına yorulur.

Rüyada babam birini öldürdü hidayete ereceğine, emeklerinin karşılığında da hakkı olanı alacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.