Rüyada babam ile tartışmak

Rüyada babam ile tartışmak işitilecek kötü sözler ve hakaretler yüzünden kalp kırıklığı yaşanacağına, hayatının daha kolay olacağına ve rüya sahibinin eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına, eş, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine yorulur.

Rüyada babam ile tartışmak gördüyseniz:

  • Mesela işvereniniz, yöneticiniz, babanız ya da kadınsanız eşini, öğrenciyseniz öğretmeninizle kavga edebilirsiniz.

Rüyada babam kayboldu kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına delalettir.

Rüyada babam ile tartışmak umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada babam ev aldı eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine işarettir.

Rüyada babam evleniyordu canını sıkılacağına, eksiklerinin farkına varacağına yorulur.

Rüyada babam düştü umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına delalet eder.

Rüyada babam kizdi atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, yeni iş teklifleri alacağına ya da kendisine başarı, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada babam kanser hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada babam ve oğlumu görmek zor zamanların böylece geride kalacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.