Rüyada babam evleniyordu

Rüyada babam evleniyordu hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, ortak işlere gireceğine, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, kısa süre içinde engelleneceğine, bu işle ilgili olarak bazı yalan haberler çıkarılacağına, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin hızlanacağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada babam evleniyordu gördüyseniz:

  • Altından kalkamayacağınız işler için sözler vermemelisiniz veya üstesinden gelmesi zor görevleri üstlenmemelisiniz.

Rüyada babam ile tartışmak onlardan ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların da unutulacağına, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına işarettir.

Rüyada babam ev aldı zorluklarının biteceğine, güvenilir kişilerle yola çıkılacağına yorulur.

Rüyada babam kanser dilediği gibi harcama yapacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine delalettir.

Rüyada babam kayboldu hayatın yoluna gireceğine, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada babam evleniyordu yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına alamet eder.

Rüyada babam düştü karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, günbegün kötüleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada babam kizdi el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına, size başarı getirecek adımlar atmanıza delalet eder.

Rüyada babam ölmüş görmek ilerleyeceğine, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.