Rüyada babam düştü

Rüyada babam düştü ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, çok büyük mutluluk yaşanacağına, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, bazı ilaçlar ve tedavi yöntemlerinin kullanılacağına, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, uzun süredir devam eden bir sorunun yakın zamanda çözüme kavuşacağına, uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına, kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada babam düştü gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz insanların size olan ilgileri sizi mutlu edebilir.

Rüyada babam ile tartışmak çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, işlerinin çok açılacağına rivayet eder.

Rüyada babam kanser yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, hataların telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada babam düştü kişinin korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, yeni yollara girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada babam evleniyordu eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, biraz dinleneceğine, rahat bir nefes alacağına tabir olunur.

Rüyada babam kayboldu büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına, büyük bir ihanete uğranacağına işarettir.

Rüyada babam ev aldı eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına, dertlerinin sona ereceğine alamet eder.

Rüyada babam kizdi manevi olarak hasar alınacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine işaret eder.

Rüyada babam kumar oynuyordu özel duygular besleyeceği kişiden de duygularına karşılık alacağına, şansının bahtının açılacağına, geleceğinin de umut vadedeceğine işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.