Rüyada azrailin elini tutmak

Rüyada azrailin elini tutmak çok istediklerinin allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine, kendisini tanımasında, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına, savurgan bir hayat yaşayacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, darda kalacağına, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına işaret eder.

Rüyada azrailin elini tutmak gördüyseniz:

  • Bazı tartışmalar mantıklı dahi görünse de, sonuçta bir işe yaramayacaksa kaçınmakta fayda var.

Rüyada azrailin elini tutmak yeteneklerinin ve deneyimlerinin dışında bir işe girmek zorunda kalacağına, tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine ve aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına delalettir.

Rüyada azrailin elini görmek kazançlı işlere gireceğine, yeni yatırımlar yapacağına, çevre, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına işaret etmektedir.

Rüyada azrailin elini öpmek huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada azrailin sarılması yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, bu meslek yerine hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada azrailin gülümsemesi illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine delalet eder.

Rüyada azrailin orağını görmek büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, bu durumun aile hayatına da yansıması ile birlikte büyük ve önü alınamaz tartışmaların yaşanacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına rivayet eder.

Rüyada azrailin tırpanını görmek düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına yorulur.

Rüyada azrailin yüzünü görmemek uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.