Rüyada ayrılmış olduğun sevgiliyi görmek

Rüyada ayrılmış olduğun sevgiliyi görmek keder yaşayacağına, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, gittikçe daha kötü durumlara düşüleceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, mal ve mülk sahibi olmaya, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına alamet eder.

Rüyada ayrılmış olduğun sevgiliyi gördüyseniz:

  • Bazılarınız ilk bakışta olumsuz gibi gözüken veya hoş karşılanmayan bir ilişkinin içine girecekler.

Rüyada ayrılmış olduğun sevgiliyi görmek iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, daha fazla mal sahibi olacağına işarettir.

Rüyada iki sevgiliyi ayrılmış görmek kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine, çok güzel ve hayırlı işlere girerek insanlara yardım edeceğine inanılır.

Rüyada ayrılmış sevgiliyi görmek ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine, boş kuruntularla uğraşacağına delalettir.

Rüyada ayrılmış olan sevgiliyi görmek ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine ancak yine de doğru bildiğini yapacağına, güleceğine, eğleneceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayrılmış olduğun eşini görmek canını sıkılacağına, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada yeni ayrılmış sevgiliyi görmek çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada küs olduğun sevgiliyi görmek sıhhat ve huzur bulacağına, işlerin kötü bir duruma geleceğine işarettir.

Rüyada evli olduğun halde eski sevgiliyi görmek ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, bu şekilde uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.