Rüyada aynada kendi dişlerini görmek

Rüyada aynada kendi dişlerini görmek terslik yaşayacağına, attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına, allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunacağına, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine ve el kaldıracağına, güzel günler için çalışılacağına, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada aynada kendi dişlerini gördüyseniz:

  • Örneğin size her zaman gerekli olan yakın dostları gücendirebilirsiniz.

Rüyada aynada kendi dişlerini görmek aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, işlerinin büyüyeceğine ve çok iyi kişilerle iş ortaklıkları yapıp, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına işarettir.

Rüyada aynada dişlerini görmek sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına yorulur.

Rüyada aynada kendi yüzünü görmek başka alanlara yöneleceğine, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada aynada kendi gözünü görmek hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine, hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına delalet eder.

Rüyada aynada kendi sırtını görmek sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına, işlerinin büyüyeceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına inanılır.

Rüyada kendi dişlerini kesmek zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, aşkının da kalıcı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi dişlerini çürük görmek tövbe etmeden vefata, düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendi dişlerini sarı görmek kişinin dar günler için kenara para atmaya çalışacağına, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.