Rüyada ayakta alkışlamak

Rüyada ayakta alkışlamak büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine ve elde edilen kazançlar sayesinde bir işe sahip olunacağına, zorlukların ortadan kalkacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, masa başı bir işe girileceğine, eğer hali hazırda böyle bir şey zaten varsa bunun sonucunun rüya sahibini sevindirecek şekilde olacağına işarettir.

Rüyada ayakta alkışlamak gördüyseniz:

  • Ailenizle ilgili bazı angarya işlerle uğraşmak zorunda da kalabilirsiniz.

Rüyada ayakta oje görmek kısmetlerinin açılacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine, üzerinde kafa yoracağına alamet etmektedir.

Rüyada ayakta su toplaması bazı kayıplar olabileceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayakta alkışlamak kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, bunun sonucunda da pişman olup, tövbe edeceğine işarettir.

Rüyada ayakta sallanmak çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada ayakta çatlak dualarının kabul olacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, kendisine kızacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayakta diş görmek başarılı bir kariyere sahip olunacağına, mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına yorulur.

Rüyada ayakta kan görmek planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine ya da bir takım fırsatlar yakalayacağına, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ayakta ayı görmek kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına, kırgınlık yaşanacağına ve tartışmalı günler geçirileceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments