Rüyada ayakların tutmaması

Rüyada ayakların tutmaması bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, umutlanacağına, iş hayatında günah işleyeceğine, şifa bulacağına, yanlış işler yapacağına ve günahkâr kimse haline geleceğine, eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına, malının da hiç olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine, şansın ve kısmetin kapanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayakların tutmaması gördüyseniz:

  • Farklı olmaktan çekinmeyin.

Rüyada ayakların uzaması kısmet alacağına, yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada el ve ayakların morarması tatsız sözlerin de unutulacağına, sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına işarettir.

Rüyada ayakların ağrıması adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine yorulur.

Rüyada ayakların yıkanması hastalığını yenmeyi başaracağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine işaret eder.

Rüyada ayakların kızarması iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, büyük sıkıntılar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayakların ıslanması maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayakların gıdıklanması geleceğin güzel olacağına, rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına tabir olunur.

Rüyada ayakların soyulması sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, çok yıpranacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments