Rüyada ayak tırnağını siyah görmek

Rüyada ayak tırnağını siyah görmek yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine ve aile huzurunun da kaçacağına, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına ve onlardan istediği şekilde istifade edeceğine, daha sonra mutlu bir birlikteliğe yol alacağına, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine, yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza, çekilen sıkıntıların son bulacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalettir.

Rüyada ayak tırnağını siyah gördüyseniz:

  • Duygusal anlamda hassas durumlar oluşabilir.

Rüyada ayak tırnağını siyah görmek rahat bir hayat süreceğine, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına alamet eder.

Rüyada ayak baş tırnağını kesmek hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına, özellikle anne ve babasına karşı gelerek büyük günah işleyeceğine rivayet eder.

Rüyada ayak tırnağını görmek kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, isteklerine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sol ayak tırnağını kesmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine ve hayırlı bir evlada sahip olacağına, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine yorulur.

Rüyada ayak tırnağını çıkarmak yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayak tırnagını uzun görmek bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, bu nedenle düzeninin bozulacağına ve sahip olduklarının da elinden kayıp gideceğine delalettir.

Rüyada ayak baş parmak tırnağını görmek evliliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunacağına, içinin ve kafasının rahatlayacağına yorulur.

Rüyada kendi ayak tırnağını görmek sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments