Rüyada ayağını kaplumbağa ısırdığını görmek

Rüyada ayağını kaplumbağa ısırdığını görmek fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine ve kırgınlıkların unutulacağına, tartışmaların sonlandırılacağına, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa ereceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, rakiplerin alt edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, kişinin başına gelecek uğursuz bir olaya ya da kötü bir musibete, kendi işini kuracağına, ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, hayırlı işe alamet etmektedir.

Rüyada ayağını kaplumbağa ısırdığını gördüyseniz:

  • Eski bir arkadaşınız veya sevgiliniz mevcut durumunuzu nasıl yöneteceğiniz veya üstesinden geleceğiniz konusunda size fikir verebilir.

Rüyada ayağını kaplumbağa ısırdığını görmek kendini uzun uzun tenkit edeceğine, ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada köpeğin sağ ayağını ısırdığını görmek zor zamanların geride kalacağına ve sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına tabir olunur.

Rüyada kertenkelenin ayağını ısırdığını görmek her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada karıncanın ayağını ısırdığını görmek çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuşun ayağını ısırdığını görmek keyfinin ve neşesinin artacağına, büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayağını fare ısırdığını görmek bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, hayırlı olarak girilen bir işten çok zorluklar yaşanarak çıkılacağına, bolluk getirecek bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yılan ayağını ısırdığını görmek yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada ayağını kedi ısırdığını görmek sermaye yatırdığı ihalelerin ve üzerinde gece gündüz çalıştığı projelerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, darlık çektiği günlerini unutacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments