Rüyada ayağına oje sürmek

Rüyada ayağına oje sürmek maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, mutlu olmanın yollarını bulacağına, çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına, hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayağına oje sürmek gördüyseniz:

  • Duygusal bir yapı içindesiniz.

Rüyada ayağına çiş gelmesi büyük sıkıntılar ve borçlarla boğuşmak zorunda kalacağına, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sürekli, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, orada tatsız olaylar yaşayacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine delalet eder.

Rüyada ayağına bal bulaşması kendisini bir süre iş, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına delalettir.

Rüyada ayağına yağ dökülmesi her zaman aynı sonucu veren bir durumun bu sefer yapılan hesaplama hatalarından dolayı farklı bir sonuç vereceğine ve bunun da iş hayatında çok kötü ve çok üzücü olaylara sebep olacağına, fakirlikten kurtulmaya delalet etmektedir.

Rüyada ayağına taş düşmesi hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına delalet eder.

Rüyada ayağına çöp batması rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine delalettir.

Rüyada ayağına oje sürmek kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, planlarının işe yarayacağına bu sayede içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ayağına ip bağlanması kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına delalet eder.

Rüyada ayağına su dökmek çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.