Rüyada ayağı alçıda olması

Rüyada ayağı alçıda olması böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, sevilen kişiler ile tartışma yaşanacağına, tatsız günlerin geride bırakılacağına, sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine, sebep olacağına, ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, kendi işini kurarak, alın ter ile ekmeğini kazanacağına, neşenin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ayağı alçıda olması gördüyseniz:

  • Size baskı uygulayan ya da iyi niyetinizden faydalanmaya çalışan kişiler olabilir.

Rüyada ayağı alçıda olması türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine inanılır.

Rüyada ayağı alçıda birini görmek sorunların akıl yoluyla çözüleceğine, kazancın az da olsa yitirileceğine işarettir.

Rüyada ayağı alçıda görmek çok başarılı bir kariyere sahip olmaya, böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine rivayet eder.

Rüyada sol eli alçıda görmek çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına, sevineceğine yorulur.

Rüyada sağ eli alçıda görmek yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, kendisine istediklerini nasip edeceğine tabir olunur.

Rüyada kolu alçıda olmak işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kolunu alçıda görmek mesleğinde uzmanlaşacağına, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada iki kolu alçıda görmek borçlarını ödeyeceğine, hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.