Rüyada avuç içinde kan akması

Rüyada avuç içinde kan akması kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, aile bireyleri ile tartışacağına, bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, inancı, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, kazancının çok daha fazla olacağına, bebek sahibi olunacağına, dertlerin günden güne artacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine rivayet eder.

Rüyada avuç içinde kan akması gördüyseniz:

  • İş hayatınızda veya sosyal yaşamınızda imajınız güçleniyor, çevrenin takdirini kazanmaya başlıyorsunuz.

Rüyada avuç içinde tek göz görmek insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına yorulur.

Rüyada avuç içinde şişlik uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, zor geçecek bir eğitim dönemi geçirileceğine ve beklenen sonuca ulaşılamayacağına yorulur.

Rüyada avuç içinde ben görmek çok büyük bir hata yaptığını anlayacağına ve bu hatayı düzeltmek için gece gündüz demeden kendisini yıpratarak çok büyük çaba göstereceğine, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına rivayet eder.

Rüyada avuç içinde su görmek en küçük sorunda parlayacağına, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine yorulur.

Rüyada avuç içinde kan akması zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, huzur ve sakinliğin yerini, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına delalettir.

Rüyada avuç içinde kıl çıkması beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, böylece hayata yeniden sarılacağına ve eski güzel günlerine döneceğine alamet eder.

Rüyada avuç içinde göz görmek ancak bazı kişilerin bu başarıya gölge düşürmek için çaba göstereceklerine ve şimdi olmasa bile yakın bir zamanda kötü bir durumla karşılaşılabileceğine, büyük bir boşluğa düşeceğine işaret eder.

Rüyada avuç içinde yılan görmek yaşama olan inancını tazeleyeceğine, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments