Rüyada avizenin düşüp kırılması

Rüyada avizenin düşüp kırılması ele geçen fırsatların heba edileceğine, hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, huzurlu ve sağlıklı olunacağına, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, kendisini toparlamak için uzun bir süre boyunca tedavi göreceğine, sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine, iş dünyasında üne kavuşulacağına inanılır.

Rüyada avizenin düşüp kırılması gördüyseniz:

  • Karşılaştığınız yaklaşımlar duygusal değil sadece kadınsanız duygusal, erkekseniz çıkar amaçlıdır.

Rüyada avizenin düşüp kırılması maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada avizenin yere düşüp kırılması işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine yorulur.

Rüyada avizenin yandığını görmek parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine, birçok dertle muhatap olacağına, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine işarettir.

Rüyada avizenin yere düşmesi sıhhat ve moral bulacağına, geçiminin yerinde olacağına işarettir.

Rüyada avizenin alev alması sıkıntılarının geçeceğine, zorluklarının kalmayacağına, iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına tabir olunur.

Rüyada avizenin kırıldığını görmek geç de olsa huzura erileceğine, hem rızkının artmasına hem de itibar edinmesine vesile olacağına tabir olunur.

Rüyada avizenin düşmesi sıkıntılı bir döneme girileceğine, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde daha da artacağına, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına yorulur.

Rüyada avizenin kırılması huzurunu yerine getireceğine, bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.