Rüyada atkı çalmak

Rüyada atkı çalmak kurulu düzeninin devam edeceğine, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, işlerinin hafifleyeceğine, hayatının yoluna girmeye başlayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına, sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine, insanlardan gördüğü sevgi ve saygının da hiç eksilmeyeceğine, ömrünüz boyunca elinizi attığınız her işte çok başarılı ve çok mutlu olacağınıza, allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına, helal lokma yiyeceğine, huzura erileceğine tabir olunur.

Rüyada atkı çalmak gördüyseniz:

  • Evde ya da işde aniden ortaya çıkacak değişiklikler veya tadilat işleri yararlı sonuçlar ortaya çıkartabilir.

Rüyada atkı kesmek maddi zararın büyük olacağına, varolan borçların ödeneceğine delalet eder.

Rüyada atki vermek aksi halde büyük bir zarar uğranabileceğine, umutlarının biteceğine bu durumun hayata küsmesine ve bunalıma girmesine neden olacağına tabir olunur.

Rüyada atkı çalmak hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, ferahlayacağına, iyileşeceğine inanılır.

Rüyada atkı örmek kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına delalettir.

Rüyada atkı görme yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, yüzünün güleceğine ve tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına delalet etmektedir.

Rüyada şapka atkı görmek uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına, hayattan daha zevk alacağına rivayet eder.

Rüyada boynuna atkı dolamak yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine, işin düzeltileceğine inanılır.

Rüyada yünlü siyah atkı eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments