Rüyada atış talimi

Rüyada atış talimi çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, parasal ve ruhsal sorunların artacağına, hayırla yad etmeye, zor günlerin yaşanacağına, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine tabir olunur.

Rüyada atış talimi gördüyseniz:

  • Belli imzalar atılabilir, anlaşmalar yapılabilir.

Rüyada atış talimi hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına inanılır.

Rüyada hedefe atış yapmak dedikoduya, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına tabir olunur.

Rüyada isabetli atış yapmak zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, hastalanacağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada askerde atış yapmak sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada tüfekle atış yapmak yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kalp atış sesi duymak kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine alamet eder.

Rüyada atış talimi yapmak maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına işaret etmektedir.

Rüyada okla atış yapmak ihtiyaçlarının ve eksiklerinin artacağına, ruhunun şifa bulacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.