Rüyada at başı okşamak

Rüyada at başı okşamak iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, ona yardımcı olacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine rivayet eder.

Rüyada at başı okşamak gördüyseniz:

  • Yeni tanışacağınız insanlara karşı dikkatli davranırsanız sonunda üzülmezsiniz.Sağlık probleminiz olmamakla birlikte kendinize dikkat etmelisiniz.

Rüyada başı kapalı birini başı açık görmek hayata olan bakışının da olumlu yönde gelişeceğine, herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, takdir edilip her konuda destek göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada başı açılmak işindeki verimin artacağına, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına işaret eder.

Rüyada aslan başı kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, kaza ve belaların çıkmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada inek başı garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, insanlarla arasının iyi olacağına ve tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine inanılır.

Rüyada köşe başı gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine alamet eder.

Rüyada başı kesilmek aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, ele geçen kazancın artacağına, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine yorulur.

Rüyada at başı okşamak ihtiyaçlarını giderebileceğine ve sahip olmak istediklerine ulaşacağına, istediği her şeyi kolayca alabileceğine, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada koyun başı her durumda, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments