Rüyada asker ve silah görmek

Rüyada asker ve silah görmek iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına, sıkıntılarına ve sorunlarına bu sayede çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına ve bu sayede kişinin keyfinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada asker ve silah gördüyseniz:

  • Geçmişe bağlı anlaşmalar, planlar veya ortaya konan işler yeni bir bakış açısıyla yaklaşılmayı gerektirebilir.

Rüyada asker ve silah görmek ahiretteki ödülleri gibi, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına yorulur.

Rüyada asker silah görmek ne demek çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, özellikle ailesine daha çok vakit ayırıp, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada silah sıkan asker görmek rüya sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine inanılır.

Rüyada asker polis silah görmek başına gelen kötü olaylardan ötürü çok huzursuz olacağına, işindeki verimliliğin düşeceğine inanılır.

Rüyada asker olmak silah sıkmak rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, çok büyük üzüntü duyacağına rivayet eder.

Rüyada asker olup silah kuşanmak uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına, her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine tabir olunur.

Rüyada silah ve asker görmek endişe veren durumların düzeleceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, kısmetinin artacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada asker elinde silah görmek pişman olacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine, karşısına kötü kişilerin çıkacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments