Rüyada asker silah görmek ne demek

Rüyada asker silah görmek ne demek yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine, mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde hergün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, hayatının düzene girmesine vesile olacağına işarettir.

Rüyada asker silah görmek ne demek gördüyseniz:

  • Size karşı gelecek kişiler söz konusu olabilir.

Rüyada asker ve silah görmek kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, işini kaybedeceğine, manevi olarak da yıpranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada asker polis silah görmek tövbelerin kabul olacağına, başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına delalet eder.

Rüyada asker silah görmek ne demek kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı, ömür boyu sevgi içinde, huzurlu bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada silah sıkan asker görmek iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, aldığı güzel haberin kısa süreceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına alamet eder.

Rüyada asker olup silah kuşanmak rızkın ve kısmetin artacağına, kendi işini kuracağına, maddi olarak çok rahat edeceğine tabir olunur.

Rüyada asker olmak silah sıkmak kendini tatmin etmek için yaşayacağına, üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan hastalıkların, musibetlerin, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada silah ve asker görmek vefa göstereceğine, verimliliğinin artacağına ve başarılarının devamının geleceğine tabir olunur.

Rüyada asker elinde silah görmek kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments