Rüyada asker polis silah görmek

Rüyada asker polis silah görmek çok büyük üzüntü ve stres yaşayacağına, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına ve bu haberden sonra aile arasında daha büyük ve ateşli tartışmaların başgöstereceğine, kafasını toplamasına yardımcı olacağına ve bu sayede de hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine, iş ile ilgili büyük ve akıllıca yatırımlar gerçekleştirileceğine, hayatında gördüğü olumsuzlukların üstüne giderek onları değiştirmek için çaba harcayacağına, açık renkli yılanlar ise karşınızdakini fazla etkilemeyeceğine, evinde kaynayan tenceresinin boş kalacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını teker teker çözüme kavuşturacağına alamet eder.

Rüyada asker polis silah gördüyseniz:

  • Bazı konularda önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

Rüyada asker polis silah görmek karlı işler alacağına, hataların düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada polis asker silah görmek rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine işaret etmektedir.

Rüyada polis ve silah görmek dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada polis silah görmek kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine, arkadaşına söylediği bir sırrın açığa çıkması yüzünden bazı kimselerle arasında kırgınlıklar yaşanacağına delalettir.

Rüyada asker polis kavgası kimseden korkmayacağına, bugüne kadar kendisine müsamaha gösteren ailesinin artık destek vermeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eve asker polis gelmesi parasız ve ekmeksiz yaşamak zorunda kalacağına, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada asker ve polis görmek imkânlarının azalacağına, geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada polis asker görmek yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına, insanlar tarafından sevileceğine, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments